Silikon Boru 

Silikon denildiği zaman akla ilk gelen; bu ürünün yalıtım malzemesi olarak kullanılması olmaktadır. Bununla beraber silikonun birçok farklı çeşitleri ve farklı kullanım alanları vardır. Silikon türleri yalıtım malzemesi şeklinde kullanılmasının yanında dolgu malzemesi olarak da yoğun şekilde kullanılmaktadır. Yapıştırması, görünüm ya da hijyenin sağlanması amaçlı olarak birçok alanda kullanılmaktır.

 

Silikon türleri geniş bir yelpaze çeşitlerine sahip olmaktadır. Silikon çeşitlerinin bu anlamda inşaat ya da sanayi endüstrisi gibi bir farklı amaçlarda kullanılan çeşitleri de firmamızda üretilmektedir. Bunların dışında silikon boru imalatı da sık sık kullanılır ve bu türü de özellikle araçların motor kısımlarında sıkça tercih edilmektedir. Araçların diğer parçalarının kimyasal bazı maddelerden etkilenmesini de engellemektedir. Genelde evlerde banyo ya da mutfaklarda kullanımı tercih edilen bu silikonlar sıvı halde sıkılıp kullanılmaktadır. Ahşap kapı ya da pencerelerde tercih olarak fitil şeklinde kullanılmaktadır.

 

Silikon Boru İmalatı

 

Kendi alanında kendisini sürekli yenileyen bir firma olarak silikon boru imalatı işlemini uygun hijyenik koşullarda gerçekleştirmekteyiz. Kimyasal çözücülere dayanaklılık testlerini sağlamakta ve diğer malzemelere yapışma özellikleri en ince ayrıntısına kadar incelenerek istediğiniz ögelere en uygun yapıda olan silikon boru imalatı yaparak hizmetinize sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerde dikkate aldığımız detay ise müşteri memnuniyetini sağlayarak beklentilerine en güvenilir şekilde cevap vermektir. Müşterimizin isteğine göre en doğru olan seçimi yaparak fazla çeşitliliğimiz ile ürünler sunulmaktadır.

 

İmalatını yaparak sunduğumuz bu ürün; alanında uzman kadromuz ile istenilen her ebatta ya da renkte üretilmekte ve teknolojinin en son uygulamaları ile sizlere hizmetler vermekteyiz. İmalatlarımızı gerçekleştirirken hatalara yer vermeden oluşturduğumuz bu boruları sızdırmazlık ve de yüksek ısıya karşı direnci gibi birçok testten geçirip mükemmelliği sunuyoruz. Uygun fiyatlarda satılmakta olan bu ürünlerin siparişini verebilirsiniz.

 

 

Silikon Boru Silikon Boru Silikon Boru İmalatı
Silikon Boru Silikon Boru Çeşitleri Silikon Boru İmalatı
Silikon Conta Silikon Conta Çeşitleri Silikon Conta İmalatı
Silikon Conta Silikon Conta Çeşitleri Silikon Conta İmalatı
Silikon Ürünler Silikon Ürünler İmalatı Silikon Ürün Çeşitleri
Silikon Ürünler Silikon Ürünler İmalatı Silikon Ürün Çeşitleri
Tıkla Ara