Silikon Ürünler

Silikon ürünler elektriği yalıtma, kimyasal olarak dayanıklılık, gıdaya uygunluk ya da geniş sıcaklık aralığında esnekliğini koruma gibi özellikleri bakımından çok önemli olan bir elastomerdir.

 

Hemen hemen her sektörde contalama malzemesi olarak kullanılmaktadır. Hem iz bırakmayan hem de elastik yapısı bakımından cam işleme sanayisinde, kokusuz olması sebebi ile gıda ve tıp sektöründe di-elektrik direnci yüksek olduğu için elektronik, elektrik, aydınlatma sanayisinde, tekstil boyama fabrikalarında contalar olarak 250° ısıya dayanım özelliğinden dolayı sık sık tercih edilmektedir.

Otoklav fırın kapaklarında ya da demir çelik hadde hanesinde, yüksek ısılı fırınlarda, ultraviyole ışınlardan etkilenmediği için cephelerin uygulamalarında, makina ya da imalat sanayiinde hemen hemen her alanda kullanıma uygundur. Bu anlamda silikon ürünler imalatı firmamız tarafınca en güncel şekilde ön plana çıkarılmakta ve siz değerli takipçilerimiz tarafından da kullanılmaktadır.

 

Silikon Ürünler Özellikleri ve Çeşitleri

 

Firmamızda özel olarak kullanılan materyaller ile ihtiyaçlarınıza göre silikon ürünlerin imalatını yapıyoruz. Bu sayede hem sanayi sektöründe, hem de inşaat sektöründe rahatlık ile kullanılabilecek silikon ürünler imalatı gerçekleştirilmiş oluyor. Bireysel olan tüketimler ve yenilikçi bir takım çözümler için tek yapmanız gereken şey, sizin için sunmuş olduğumuz yatırım desteklerini ön planda tutmak olacaktır.

Kaçırılmayacak bir takım alternatifler ve yenilikçi bazı fırsatlar için, her türlü çözümü sunabilir ve bu sayede ön plana çıkarabilirsiniz. Yenilikçi ve estetik olan çözümler için sizlere sunduğumuz her türlü kullanımsal detayı ön plana çıkarabilirsiniz.

 

Tek yapmanız gereken ise rahat, kaliteli ve de estetik bir seçenek dahilinde sunulan bu çözümleri kullanmanız olacak. Bu anlamda silikon ürünler imalatı bizden sorulur. Bu ürünleri en iyi şekilde üretmek ve hizmetinize sunmak için gerekli donanıma sahip kadromuz ile işimizde bu alanda en profesyonel olarak bilinmekteyiz.

 

 

Tıkla Ara