Silikon Kapı Profili

Son günlerin en popüler kapı modeli silikon kapı profillerdir. Silikon kapı yapı olarak son derece dayanıklı ve hijyenik olup, silikon özelliği ile mikrop barındırmaz. Bu bakımdan silikon kapı profili imalatı giderek yaygınlaşmış, birçok firma silikon kapı üretimi ile boy göstermeye başlamıştır.

Firmamızın ürettiği silikon kapı modelleri birçok özelliği ile ön plandadır. Sektörün güvenilir ve köklü bir firması olarak yıllardır silikon kapı profili imalatı yapan firmamız, işinin ehli uzmanları ile en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

 

 Silikon Kapı Profili Özellikleri

 

-Dayanıklı ve uzun ömürlüdür

-Silikon özelliği ile mikroorganizma barındırmadığından hijyeniktir.

-Isı ve ses yalıtımı bakımından mükemmel olup konforlu ortamlar yaratır.

-Temizliği son derece kolaydır.

-İstenen ebatlarda üretimi yapılır.

-Sağlığa zararı yoktur

-Yüksek ya da değişken ısılara karşı dayanıklıdır.

-İstenen renk ve sertlikte üretilir.

-Son teknoloji ile üretilir.

 

Kaliteli ve güvenilir bir silikon kapı profili imalatı ile lider bir firma olarak her ihtiyaca uygun ürünleri en ekonomik fiyatlar ve en uygun ödeme koşulları ile müşterilere sunuyoruz.

 

 Silikon Kapı Profil Kullanım Alanları

 

Isı, ses yalıtımı ve hijyenin önemli olduğu her mekânda silikon kapı profilleri kullanılmaktadır. Tüm kalite kontrol testlerinden geçirilerek sevk edilen silikon kapı profilleri, temizliği kolay, uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerdir. İhtiyaca göre her ölçüde üretilmekte olup, birçok renk ve tasarımda müşterilere sunulur. Beklentilere en hızlı ve en kaliteli şekilde cevap veren firmamız, her ortamda kullanılan silikon kapı profili imalatı ile sektörün lider firmasıdır.

 

Kaliteyi hesaplı fiyatlarla satın almak ve aldığınız üründen memnun kalarak uzun yıllar sorunsuz kullanmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçin. Renk ve ölçüleri belirleyin, silikon kapı profilleriniz kısa sürede en ekonomik fiyatlarla adresinize teslim edilsin.

 

Tıkla Ara